Почни заощаджувати час, нерви та гроші разом з FREEVAC

Отримай профі, а не планктона!

Ми фанати своєї справи, які з першого погляду знаходимо крутих профі, а головне — персонал на довгострокову перспективу! Ми категорично проти, аби ти стикався з не професіоналізмом та псевдо-агентствами. Рішення всіх твоїх проблем упаковано нами в  “Box-послуги” .

Обраний працівник лище за рівнем зарплати, яку ви пропонуєте, на практиці часто не відповідає важливим вимогам, тому може надовго не затриматися у вашій компанії. На це впливає:

Психологічна несумісність з керівництвом та колективом — причина неузгодженості дій, непорозумінь та конфліктів.

Недостатня інформативна обізнаність про роботодавця, умови праці та обов’язки;

Нерозуміння представниками компаній відмінностей між кандидатом у стартап та велику, розвинену компанію;

Незадоволеність кандидатом рівнем запропонованої оплати — не є секретом, що деякі працівники спочатку погоджуються на заробітну плату, яка не задовольняє їх мінімальні потреби. Це відбувається через термінову потребу у роботі. Але через деякий час така людина почне шукати нову роботу.

Недостатній або занадто високий для конкретної вакансії рівень знань — у першому випадку людина може не впоратися з роботою, у другому — шукати кращого міста для реалізації своїх вмінь;

HR-ассистент Freevac змінює підхід до пошуку персоналу на більш глибинний, який обов’язково передбачає психологічну сумісність роботодавця з його майбутнім працівником.

ПРО НАС

Приходить час, коли кожна компанія, а особливо та, яка не має власного HR-спеціалісту, задає собі питання:

Як обрати найкращого кандидата, який не зникне через місяць або вже на другий робочий день?

Ми впевнені, що ви бажаєте знайти працівника на довгострокову перспективу. Тому ми допоможемо! Freevac, онлайн-асистент з пошуку робітників формату All Inclusive, пропонує найкращий HR-сервіс. На відміну від багатьох рекрутингових агентств ми не ставимо за мету якомога швидше закрити вакансію. Бо знаємо, що без глибинного аналізу побажань роботодавця і робітника, а також їхньої психологічної сумісності, важко отримати гарний результат. Ми йдемо на діалог з роботодавцями, пояснюючи доречність своїх дій.

FREEVAC — ЦЕ ДОСВІД НАЙКРАЩИХ

Високі стандарти якості роботи

Ми маємо професійну HR-команду, психолога та аудитора у сфері оцінки персоналу, які аналізують запит замовника, проводять оцінку персоналу, готують психологічні тести, аудит кризової ситуації. Результат — успішне закриття вакансій.

Професійний клієнт-менеджмент

Ми враховуємо як побажання клієнтів, так і ситуацію на ринку праці. Завжди ведемо діалог на всіх етапах пошуку кандидата. Нічого від вас не приховуємо і не «тягнемо» час. Ми налаштовані на довгострокову співпрацю.

Нагалоджені робочі процеси

Клієнти цінують нас за структуровану роботу над проектом. Freevac постійно координує взаємодію усіх спеціалістів і не зриває дедлайни. Ми не використовуємо дитячих виправдань, тому що нам важливий позитивний результат.