FREEVAC — ВАШ HR-ПОМІЧНИК

Новий підхід до відбіру персоналу — психологічний комфорт для роботодавця і працівника

Головна помилка компаній, що звертаються до HR-агентств для підбору працівників,  — орієнтир тільки на розмір зарплати потенційного кандидата. Якщо ви зараз шукаєте працівника, то маєте знати: як основний критерій відбору зарплатні очікування не приносять успіх. Чому?

Обраний лище за рівнем зарплати, яку ви пропонуєте, працівник на практиці часто не відповідає іншим важливим вимогам, тому може надовго не затриматися у вашій компанії. На це впливає:

Психологічна несумісність з керівництвом та колективом — причина неузгодженості дій, непорозумінь та конфліктів.

Недостатня інформативна обізнаність про роботодавця, умови праці та обов’язки;

Нерозуміння представниками компаній відмінностей між кандидатом у стартап та велику, розвинену компанію;

Незадоволеність кандидатом рівнем запропонованої оплати — не є секретом, що деякі працівники спочатку погоджуються на заробітну плату, яка не задовольняє їх мінімальні потреби. Це відбувається через термінову потребу у роботі. Але через деякий час така людина почне шукати нову роботу.

Недостатній або занадто високий для конкретної вакансії рівень знань — у першому випадку людина може не впоратися з роботою, у другому — шукати кращого міста для реалізації своїх вмінь;

HR-ассистент Freevac змінює підхід до пошуку персоналу на більш глибинний, який обов’язково передбачає психологічну сумісність роботодавця з його майбутнім працівником.

ПРО НАС

Приходить час, коли кожна компанія, а особливо та, яка не має власного HR-спеціалісту, задає собі питання:

Як обрати найкращого кандидата, який не зникне через місяць або вже на другий робочий день?

Ми впевнені, що ви бажаєте знайти працівника на довгострокову перспективу. Тому ми допоможемо! Freevac, онлайн-асистент з пошуку робітників формату All Inclusive, пропонує найкращий HR-сервіс. На відміну від багатьох рекрутингових агентств ми не ставимо за мету якомога швидше закрити вакансію. Бо знаємо, що без глибинного аналізу побажань роботодавця і робітника, а також їхньої психологічної сумісності, важко отримати гарний результат. Ми йдемо на діалог з роботодавцями, пояснюючи доречність своїх дій.

FREEVAC — ЦЕ ДОСВІД НАЙКРАЩИХ

Високі стандарти якості роботи

Ми маємо професійну HR-команду, психолога та аудитора у сфері оцінки персоналу, які аналізують запит замовника, проводять оцінку персоналу, готують психологічні тести, аудит кризової ситуації. Результат — успішне закриття вакансій.

Професійний клієнт-менеджмент

Ми враховуємо як побажання клієнтів, так і ситуацію на ринку праці. Завжди ведемо діалог на всіх етапах пошуку кандидата. Нічого від вас не приховуємо і не «тягнемо» час. Ми налаштовані на довгострокову співпрацю.

Нагалоджені робочі процеси

Клієнти цінують нас за структуровану роботу над проектом. Freevac постійно координує взаємодію усіх спеціалістів і не зриває дедлайни. Ми не використовуємо дитячих виправдань, тому що нам важливий позитивний результат.